1,194
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 21: | Line 21: | ||
|- | |- | ||
| SIL 8-7 47K || Widerstandsnetzwerk 7/8 Stern 47000 Ohm || 0,09 || 5 || || penmau | | SIL 8-7 47K || Widerstandsnetzwerk 7/8 Stern 47000 Ohm || 0,09 || 5 || || penmau | ||
|- | |||
| SIL 5-4 22K || Widerstandsnetzwerk 5/4 Stern 22000 Ohm || 0,06 || 5 || || penmau | |||
|- | |- | ||
| X5R-G0805 4,7 || 4,7UF 25V || 0,05 || 20 || || penmau | | X5R-G0805 4,7 || 4,7UF 25V || 0,05 || 20 || || penmau |
edits