834
edits
No edit summary |
|||
Line 47: | Line 47: | ||
|- | |- | ||
| || TW-02 || 1,65$ || 3 || 4,95$ || yrthy | | || TW-02 || 1,65$ || 3 || 4,95$ || yrthy | ||
|- | |||
|} | |||
{| class="wikitable sortable" | |||
! BestNr !! Wat !! Einzel !! Stk !! | |||
|- | |||
| || SLS-01 || 2,10$ || 1 | |||
|- | |||
| || SLS-03 || 2,10$ || 18 | |||
|- | |||
| || SLS-05 || 2,10$ || 1 | |||
|- | |||
| || SLS-07 || 2,10$ || 20 | |||
|- | |||
| || SLS-08 || 2,10$ || 20 | |||
|- | |||
| || SLS-09 || 2,10$ || 20 | |||
|- | |||
| || SLS-12 || 2,10$ || 18 | |||
|- | |||
| || SLS-13 || 2,10$ || 18 | |||
|- | |||
| || TW-02 || 1,65$ || 23 | |||
|- | |||
| || TW-03 || 1,85$ || 20 | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
edits