1,519
edits
(→Ready for Booking: -Stricken für Nerds (booked for Dec)) |
(→Future and Past: + CryptoParty) |
||
Line 24: | Line 24: | ||
| 2012-08-04 | | 2012-08-04 | ||
| [[OpenChaos/Schreiben | Verständlich Schreiben]] | | [[OpenChaos/Schreiben | Verständlich Schreiben]] | ||
|- | |||
| 2012-11-17 | |||
| [[OpenChaos/2012-11 | CryptoParty]] | |||
|- | |- | ||
| 2012-12-01 | | 2012-12-01 |