No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 7: | Line 7: | ||
|- | |- | ||
| yrthy || Twenny Bar || 1 || 10 || 10 | | yrthy || Twenny Bar || 1 || 10 || 10 | ||
|- | |||
| bison || Joylent Wakeup Cappuchino || 2 || 2,50 || 5 | |||
|- | |||
| bison || Joylent banana || 2 || 6 || 12 | |||
|- | |||
| bison || Joylent vanilla || 2 || 6 || 12 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Revision as of 11:30, 23 July 2016
| Name | Produkt | Anzahl | Preis | Gesamt |
|---|---|---|---|---|
| yrthy | Joylent Wakeup Cappuchino | 6 | 2,50 | 15 |
| yrthy | Twenny Bar | 1 | 10 | 10 |
| bison | Joylent Wakeup Cappuchino | 2 | 2,50 | 5 |
| bison | Joylent banana | 2 | 6 | 12 |
| bison | Joylent vanilla | 2 | 6 | 12 |