m (tabelle) |
No edit summary |
||
| Line 23: | Line 23: | ||
|yrthy | |yrthy | ||
|3x5g | |3x5g | ||
|- | |||
|27.07.2013 | |||
|Pikachu-big | |||
|thingiverse | |||
|yrthy | |||
|17.5g | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Revision as of 18:52, 27 July 2013
| Datum | Design | Quelle | Operator | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| 22.07.2013 | Yagi-Antenne | thingiverse | yrthy | 17g |
| 22.07.2013 | Raspicase | self | yrthy | 32g |
| 22.07.2013 | Pikachu | thingiverse | yrthy | 3x5g |
| 27.07.2013 | Pikachu-big | thingiverse | yrthy | 17.5g |