No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 30: | Line 30: | ||
|17.5g | |17.5g | ||
|- | |- | ||
|27.07.2013 | |||
|dice in dice | |||
|thingiverse | |||
|yrthy | |||
|3x5.4g | |||
|- | |||
|} | |} | ||
Revision as of 19:53, 27 July 2013
| Datum | Design | Quelle | Operator | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| 22.07.2013 | Yagi-Antenne | thingiverse | yrthy | 17g |
| 22.07.2013 | Raspicase | self | yrthy | 32g |
| 22.07.2013 | Pikachu | thingiverse | yrthy | 3x5g |
| 27.07.2013 | Pikachu-big | thingiverse | yrthy | 17.5g |
| 27.07.2013 | dice in dice | thingiverse | yrthy | 3x5.4g |