No edit summary |
Bista100.1 (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 21: | Line 21: | ||
|- | |- | ||
| operative || Twenny Bar chocholate || 1 || 10 || 10 | | operative || Twenny Bar chocholate || 1 || 10 || 10 | ||
|- | |||
| bista100 || Twenny Bar chocholate || 1 || 10 || 10 | |||
| bista100 || Joylent Wakeup Cappuchino || 6 || 2,50 || 15 | |||
|- | |||
| bista100 || Joylent vanilla || 4 || 6 || 24 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Category:Sammelbestellung]] | [[Category:Sammelbestellung]] | ||
Revision as of 09:35, 24 July 2016
| Name | Produkt | Anzahl | Preis | Gesamt | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| yrthy | Joylent Wakeup Cappuchino | 6 | 2,50 | 15 | |||||
| yrthy | Twenny Bar | 1 | 10 | 10 | |||||
| bison | Joylent Wakeup Cappuchino | 2 | 2,50 | 5 | |||||
| bison | Joylent banana | 2 | 6 | 12 | |||||
| bison | Joylent vanilla | 2 | 6 | 12 | |||||
| kuro | Joylent banana vegan | 4 | 6 | 24 | |||||
| kuro | Joylent vanilla vegan | 4 | 6 | 24 | |||||
| operative | Twenny Bar Banana | 1 | 10 | 10 | |||||
| operative | Twenny Bar chocholate | 1 | 10 | 10 | |||||
| bista100 | Twenny Bar chocholate | 1 | 10 | 10 | bista100 | Joylent Wakeup Cappuchino | 6 | 2,50 | 15 |
| bista100 | Joylent vanilla | 4 | 6 | 24 |