No edit summary |
No edit summary |
||
Line 29: | Line 29: | ||
|- | |- | ||
| 501 391 || Maschinenschraubstock || 9.95 || 1 || 9.95 || penmau | | 501 391 || Maschinenschraubstock || 9.95 || 1 || 9.95 || penmau | ||
|- | |||
| 500 703 || Crimpzange || 7,65 || 1 || 7,65 || ragnar | |||
|- | |||
| 500 009 || Automatik-Abisolierzange || 1,00 || 2 || 2,00 || ragnar | |||
|} | |} | ||