mNo edit summary |
m (→Ports: rufus shellport) |
||
Line 50: | Line 50: | ||
|- | |- | ||
| 50002 || {{U|Anigmos}} | | 50002 || {{U|Anigmos}} | ||
|- | |||
| 50003 || {{U|rufus}} | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Category:Administration]] | [[Category:Administration]] |
mNo edit summary |
m (→Ports: rufus shellport) |
||
Line 50: | Line 50: | ||
|- | |- | ||
| 50002 || {{U|Anigmos}} | | 50002 || {{U|Anigmos}} | ||
|- | |||
| 50003 || {{U|rufus}} | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Category:Administration]] | [[Category:Administration]] |