(mehr rowspan) |
(MOAR) |
||
Line 47: | Line 47: | ||
|rowspan="5"|M5 | |rowspan="5"|M5 | ||
| 25 || || Zyl || Inbus || | | 25 || || Zyl || Inbus || | ||
|- | |||
| 30 || 22 || Zyl || Inbus || | |||
|- | |- | ||
| 40 || 22 || Zyl || Inbus || | | 40 || 22 || Zyl || Inbus || | ||
Line 114: | Line 116: | ||
|- | |- | ||
| 4.3 || 9 || 0.8 || | | 4.3 || 9 || 0.8 || | ||
|- | |||
| 5.3 || 10 || 1.2 || | |||
|- | |- | ||
| 5.3 || 15 || 1.2 || | | 5.3 || 15 || 1.2 || |