(Dienste) |
(GPIO23 → GPIO4 (lolbork)) |
||
Line 48: | Line 48: | ||
|- | |- | ||
| P1:5 (GPIO3) || Optokopplerboard:5 | | P1:5 (GPIO3) || Optokopplerboard:5 | ||
|- | |||
| P1:7 (GPIO4) || Optokopplerboard:3 | |||
|- | |- | ||
| P1:6 (GND) || Klingel | | P1:6 (GND) || Klingel | ||
Line 60: | Line 62: | ||
|- | |- | ||
| P1:15 (GPIO22) || Optokopplerboard:4 | | P1:15 (GPIO22) || Optokopplerboard:4 | ||
|- | |- | ||
| P1:18 (GPIO24) || Optokopplerboard:2 | | P1:18 (GPIO24) || Optokopplerboard:2 |