(Add mraerino +2 as attendees) |
|||
Line 33: | Line 33: | ||
|- | |- | ||
|Toni +1 | |Toni +1 | ||
|ja | |||
|ja | |||
|- | |||
|mraerino +2 | |||
|ja | |ja | ||
|ja | |ja | ||
|} | |} |
(Add mraerino +2 as attendees) |
|||
Line 33: | Line 33: | ||
|- | |- | ||
|Toni +1 | |Toni +1 | ||
|ja | |||
|ja | |||
|- | |||
|mraerino +2 | |||
|ja | |ja | ||
|ja | |ja | ||
|} | |} |