m (typo) |
|||
Line 135: | Line 135: | ||
| {{U|MaxX}} | | {{U|MaxX}} | ||
| {{U|dockane}} | | {{U|dockane}} | ||
|- | |||
| [http://www.cryptoparty.org/wiki/CryptoParty Cryptoparty] | |||
| Learn to use, embrace and enjoy encryption | |||
| {{U|dictvm}} | |||
| | |||
|- | |||
|} | |} | ||
m (typo) |
|||
Line 135: | Line 135: | ||
| {{U|MaxX}} | | {{U|MaxX}} | ||
| {{U|dockane}} | | {{U|dockane}} | ||
|- | |||
| [http://www.cryptoparty.org/wiki/CryptoParty Cryptoparty] | |||
| Learn to use, embrace and enjoy encryption | |||
| {{U|dictvm}} | |||
| | |||
|- | |||
|} | |} | ||