No edit summary |
(→neu) |
||
Line 18: | Line 18: | ||
| 510 095 || Sortimentskasten H2 transparent || 1,25 || 3 || || penmau | | 510 095 || Sortimentskasten H2 transparent || 1,25 || 3 || || penmau | ||
|- | |- | ||
| 121 038 || Fotodioden 10er-Set || 0,95 || 1 || || Cracki | |||
|- | |||
| 351 481 || Schaltnetzteil 5V 10A || 14,35 || 1 || || Cracki | |||
|} | |} | ||