(→neu) |
(+rj45 buchsen by moho) |
||
Line 21: | Line 21: | ||
|- | |- | ||
| 351 481 || Schaltnetzteil 5V 10A || 14,35 || 1 || || Cracki | | 351 481 || Schaltnetzteil 5V 10A || 14,35 || 1 || || Cracki | ||
|- | |||
| 451 338 || Western-Modularbuchse, 8P8C || 0,20 || 10 || 2,00 || moho | |||
|- | |||
| 451 248 || RJ45 Einbaubuchse || 0,75 || 10 || 7,50 || moho | |||
|} | |} | ||