No edit summary |
(stuff) |
||
Line 33: | Line 33: | ||
|- | |- | ||
| 500 009 || Automatik-Abisolierzange || 1,00 || 2 || 2,00 || ragnar | | 500 009 || Automatik-Abisolierzange || 1,00 || 2 || 2,00 || ragnar | ||
|- | |||
| 451 227 || Cinch-Einbaubuchse || 0,25 || 1 || 0,25 || ragnar | |||
|} | |} | ||