m (can haz pollinfoo?) |
(→neu) |
||
Line 22: | Line 22: | ||
|- | |- | ||
| 862 330 || Gartenunterlage || 1,50 || 1 || || feuerrot | | 862 330 || Gartenunterlage || 1,50 || 1 || || feuerrot | ||
|- | |||
| 501 059 || Kreuzschlitz-Schraubendreher WIHA 261-00 || 4,95 || 1 || || Timo | |||
|} | |} | ||