(→neu) |
No edit summary |
||
Line 15: | Line 15: | ||
|- | |- | ||
| 130740 || BSS138 - N-Channel || 0,20 || 2 || 0,40 || xportdus | | 130740 || BSS138 - N-Channel || 0,20 || 2 || 0,40 || xportdus | ||
|- | |||
| 352056 || Netzteil 12V 4A || 4,95 || 1 || 4,95 || feuerrot | |||
|- | |||
| 131432 || NTGS4141N || 0,12 || 10 || 1,20 || feuerrot | |||
|} | |} | ||
[[Category:Sammelbestellung]] | [[Category:Sammelbestellung]] |