1,194
edits
(more stuff for moho) |
No edit summary |
||
Line 74: | Line 74: | ||
|- | |- | ||
| AWG 28-34G 10M || * suchen || 14,80 || 1 || || penmau | | AWG 28-34G 10M || * suchen || 14,80 || 1 || || penmau | ||
|- | |||
| TS 1084 CM33 || || 0,67 || 5 || || penmau | |||
|- | |- | ||
| L-0805F 10µ || SMD-Induktivität, 0805, Ferrit, 10µ || 0,36 || 1 || 0,36 || moho (cccac, via feuerrot) | | L-0805F 10µ || SMD-Induktivität, 0805, Ferrit, 10µ || 0,36 || 1 || 0,36 || moho (cccac, via feuerrot) |
edits