m (!) |
No edit summary |
||
Line 31: | Line 31: | ||
|- | |- | ||
| NPO-G0805 15P || 15PF || 0,04 || 10 || || penmau | | NPO-G0805 15P || 15PF || 0,04 || 10 || || penmau | ||
|- | |||
| SL 1X36G 2,54 || Stiftleisten || 0,17 || 5 || || penmau | |||
|} | |} |