4,373
edits
No edit summary |
m (→neu: bleep bloop) |
||
Line 55: | Line 55: | ||
|- | |- | ||
| 23LC512-I/ST || SPI SRAM 64K x 8 || 2,40 || 3 || || penmau | | 23LC512-I/ST || SPI SRAM 64K x 8 || 2,40 || 3 || || penmau | ||
|- | |||
| KB 817 || OPTOKOPPLER || 0,19 || 10 || || derf | |||
|- | |||
| LTV 827 || 2xOPTOKOPPLER || 0,30 || 5 || || derf | |||
|} | |} | ||