m (→neu: bleep bloop) |
(add a LM 35 DZ for emdete) |
||
Line 59: | Line 59: | ||
|- | |- | ||
| LTV 827 || 2xOPTOKOPPLER || 0,30 || 5 || || derf | | LTV 827 || 2xOPTOKOPPLER || 0,30 || 5 || || derf | ||
|- | |||
| LM 35 DZ || Temperatursensor || 1,10 || 3 || 3,30 || emdete | |||
|} | |} | ||