197
edits
No edit summary |
(→neu) |
||
Line 15: | Line 15: | ||
|- | |- | ||
| LO L29K || || 0,12 || 20 || 2,40 || penmau | | LO L29K || || 0,12 || 20 || 2,40 || penmau | ||
|- | |||
| DS1820 || 1-Wire Digital Thermometer || 1,95 || 2 || 3,90 || ragnar | |||
|} | |} | ||
edits