197
edits
(noot noot) |
No edit summary |
||
Line 16: | Line 16: | ||
| SE-DIO 13 || Monitor-Stecker, 13-polig || 0,92 || 4 || 3,68 || ragnar | | SE-DIO 13 || Monitor-Stecker, 13-polig || 0,92 || 4 || 3,68 || ragnar | ||
|- | |- | ||
| MOS 4050 || | | MOS 4050 || 6xTTL-TREIBER/PUFFER || 0,34 || 4 || 1,36 || ragnar | ||
|- | |||
| ATMEGA 32-16 DIP || ATMEGA 32-16 DIP || 3,55 || 1 || 3,55 || ragnar | |||
|- | |- | ||
| DELOCK 62492 || HDMI Stereo / 5.1 / 7.1 Kanal Audio Extractor || 39,40 || 2 || 78,80 || nomaster | | DELOCK 62492 || HDMI Stereo / 5.1 / 7.1 Kanal Audio Extractor || 39,40 || 2 || 78,80 || nomaster |
edits