1,194
edits
(hodor) |
No edit summary |
||
Line 13: | Line 13: | ||
|- | |- | ||
| HPR 100X100 || Lochrasterplatine, Hartpapier, 10x10cm, ohne Cu || 0,71 || 5 || || derf | | HPR 100X100 || Lochrasterplatine, Hartpapier, 10x10cm, ohne Cu || 0,71 || 5 || || derf | ||
|- | |||
| SMD HC 166 || SMD Parallel in serial out || 0,26 || 6 || || penmau | |||
|} | |} |
edits