m (fömp) |
No edit summary |
||
Line 12: | Line 12: | ||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" | ||
! BestNr !! Wat !! Einzel !! Stk !! Preis !! Und wer zahlt? | ! BestNr !! Wat !! Einzel !! Stk !! Preis !! Und wer zahlt? | ||
|- | |||
| HEBL 21 || Hohlstecker-Buchse 2.1 mm || 0,30 || 5 || || cracki | |||
|- | |||
| SORT 11 || Sortimentkasten || 3,25 || 1 || || cracki | |||
|- | |||
| ML 100 RT || Messleitung 1m rot || 3,45 || 1 || || cracki | |||
|- | |||
| ML 100 SW || Messleitung 1m schwarz || 3,45 || 1 || || cracki | |||
|- | |||
| PSK 254/4W || Crimpleergehaeuse || 0,05 || 5 || || cracki | |||
|- | |||
| PSK 254/10W || Crimpleergehaeuse || 0,05 || 5 || || cracki | |||
|- | |||
| PSS 254/4G || Printstecker || 0,05 || 5 || || cracki | |||
|- | |||
| PSS 254/10G || Printstecker || 0,12 || 5 || || cracki | |||
|- | |||
| PSK-KONTAKTE || Crimpkontakte || 0,27 || 5 || || cracki | |||
|- | |- | ||
|} | |} |