1,194
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 45: | Line 45: | ||
|- | |- | ||
| 1212-1877-ND || Preci-Dip 90162-AS || 0,618 || 10 || || penmau | | 1212-1877-ND || Preci-Dip 90162-AS || 0,618 || 10 || || penmau | ||
|- | |||
| 1212-1878-ND || Preci-Dip 90163-AS || 0,606 || 10 || || penmau | |||
|- | |- | ||
| 36-2983-ND || Batterieclip || 0,16 || 3 || || penmau | | 36-2983-ND || Batterieclip || 0,16 || 3 || || penmau |
edits