1,194
edits
No edit summary |
(🐱) |
||
Line 39: | Line 39: | ||
|- | |- | ||
| 811-2961-1-ND || OKL2-T/20-W12N2-C || 12,35 || 1 || 12,35 || corn | | 811-2961-1-ND || OKL2-T/20-W12N2-C || 12,35 || 1 || 12,35 || corn | ||
|- | |- | ||
| 1212-1875-ND || Preci-Dip 90160-AS || 0,608 || 10 || || penmau | | 1212-1875-ND || Preci-Dip 90160-AS || 0,608 || 10 || || penmau | ||
Line 49: | Line 47: | ||
|- | |- | ||
| 1212-1869-ND || Preci-Dip 90153-AS || 0,564 || 10 || || penmau | | 1212-1869-ND || Preci-Dip 90153-AS || 0,564 || 10 || || penmau | ||
|- | |||
| 1212-1884-ND || Preci-Dip 90203-AS || 0,618 || 10 || || penmau | |||
|- | |- | ||
| 36-2983-ND || Batterieclip || 0,16 || 3 || || penmau | | 36-2983-ND || Batterieclip || 0,16 || 3 || || penmau |
edits