Bista100.1 (talk | contribs) No edit summary |
Bista100.1 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 23: | Line 23: | ||
|- | |- | ||
| bista100 || Twenny Bar chocholate || 1 || 10 || 10 | | bista100 || Twenny Bar chocholate || 1 || 10 || 10 | ||
|- | |||
| bista100 || Joylent Wakeup Cappuchino || 6 || 2,50 || 15 | | bista100 || Joylent Wakeup Cappuchino || 6 || 2,50 || 15 | ||
|- | |- |