No edit summary |
No edit summary |
||
Line 14: | Line 14: | ||
| bison || Joylent vanilla || 2 || 6 || 12 | | bison || Joylent vanilla || 2 || 6 || 12 | ||
|- | |- | ||
| kuro || Joylent banana vegan || 4 || 6 || 24 | |||
|- | |||
| kuro || Joylent vanilla vegan || 4 || 6 || 24 | |||
|- | |||
|} | |} |