No edit summary |
No edit summary |
||
Line 17: | Line 17: | ||
|- | |- | ||
| kuro || Joylent vanilla vegan || 4 || 6 || 24 | | kuro || Joylent vanilla vegan || 4 || 6 || 24 | ||
|- | |||
| operative || Twenny Bar Banana || 1 || 10 || 10 | |||
|- | |||
| operative || Twenny Bar chocholate || 1 || 10 || 10 | |||
|- | |- | ||
|} | |} |