No edit summary |
No edit summary |
||
Line 7: | Line 7: | ||
|- | |- | ||
| yrthy || Twenny Bar || 1 || 10 || 10 | | yrthy || Twenny Bar || 1 || 10 || 10 | ||
|- | |||
| yrthy || Joylent banana vegan || 2 || 6 || 12 | |||
|- | |- | ||
| bison || Joylent Wakeup Cappuchino || 2 || 2,50 || 5 | | bison || Joylent Wakeup Cappuchino || 2 || 2,50 || 5 |