1,194
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 13: | Line 13: | ||
|- | |- | ||
| ATMEGA 32A-AU || ATMEGA32A, TQFP || 2,60 || 3 || || penmau | | ATMEGA 32A-AU || ATMEGA32A, TQFP || 2,60 || 3 || || penmau | ||
|- | |||
| SIL 8-7 470 || Widerstandsnetzwerk 7/8 Stern 470 Ohm || 0,09 || 5 || || penmau | |||
|- | |||
| SIL 8-7 4,7K || Widerstandsnetzwerk 7/8 Stern 4700 Ohm || 0,09 || 5 || || penmau | |||
|- | |||
| SIL 8-7 15K || Widerstandsnetzwerk 7/8 Stern 15000 Ohm || 0,09 || 5 || || penmau | |||
|- | |||
| SIL 8-7 47K || Widerstandsnetzwerk 7/8 Stern 47000 Ohm || 0,09 || 5 || || penmau | |||
|- | |||
| X5R-G0805 4,7 || 4,7UF 25V || 0,05 || 20 || || penmau | |||
|- | |||
| NPO-G0805 15P || 15PF || 0,04 || 10 || || penmau | |||
|} | |} |
edits