(→Switch: moar Switchports) |
(→Switch: moar Switchports) |
||
Line 145: | Line 145: | ||
|- | |- | ||
| 12 || (empty) | | 12 || (empty) | ||
|- | |||
| 14 || Patch 8 | |||
|- | |||
| 15 || [[Host:Hyperion]] | |||
|- | |||
| 16 || Patch 7 | |||
|- | |||
| 17 || Patch 18 (PoE injector) | |||
|- | |- | ||
| 18 || [[Host:Edge]] (LACP) | | 18 || [[Host:Edge]] (LACP) | ||
|- | |||
| 19 || Patch 24 (PoE injector) | |||
|- | |- | ||
| 20 || [[Host:Edge]] (LACP) | | 20 || [[Host:Edge]] (LACP) | ||
|- | |||
| 21 || Patch 28 (PoE injector) | |||
|- | |||
| 22 || Patch 16 | |||
|- | |||
| 23 || anderer Switch (Port 23) | |||
|- | |||
| 24 || Patch 15 | |||
|} | |} |