(Stricken!) |
|||
Line 54: | Line 54: | ||
| {{U|nomaster}} | | {{U|nomaster}} | ||
| not May | | not May | ||
|- | |||
| Workshop | |||
| Stricken für Nerds | |||
| | |||
| de | |||
| [http://stricktux.de/ Stricktux] | |||
| {{U|nomaster}} | |||
| Dec | |||
|} | |} | ||
Line 72: | Line 80: | ||
| [http://www.ptscientists.com/ Part Time Scientists] | | [http://www.ptscientists.com/ Part Time Scientists] | ||
| {{U|dockane}}, {{U|nomaster}} | | {{U|dockane}}, {{U|nomaster}} | ||
|} | |} | ||