Line 189: | Line 189: | ||
|- | |- | ||
|[[OwnBeer/32c3_extra_stout|32c3 Extra Stout]] | |[[OwnBeer/32c3_extra_stout|32c3 Extra Stout]] | ||
|30.08.15 | |||
|20.09.15 | |||
|01.12.15 | |||
|aufgetrunken | |||
|- | |||
|[[OwnBeer/MRA|Mandarina Red Ale]] | |||
|30.08.15 | |30.08.15 | ||
|20.09.15 | |20.09.15 |
Line 189: | Line 189: | ||
|- | |- | ||
|[[OwnBeer/32c3_extra_stout|32c3 Extra Stout]] | |[[OwnBeer/32c3_extra_stout|32c3 Extra Stout]] | ||
|30.08.15 | |||
|20.09.15 | |||
|01.12.15 | |||
|aufgetrunken | |||
|- | |||
|[[OwnBeer/MRA|Mandarina Red Ale]] | |||
|30.08.15 | |30.08.15 | ||
|20.09.15 | |20.09.15 |