No edit summary |
No edit summary |
||
Line 92: | Line 92: | ||
| Fr. | | Fr. | ||
| 26. Okt | | 26. Okt | ||
| 18:00 [[Freitagsfoo 2012-10-26|Freitagsfoo]] | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| 20:00 [[Windows 8 Vortrag|Windows 8 Vortrag]] (Talk) | | 20:00 [[Windows 8 Vortrag|Windows 8 Vortrag]] (Talk) | ||
|- | |- | ||
Line 101: | Line 105: | ||
| 01. Nov | | 01. Nov | ||
| 18:00 [[Pythonfoo|Pythonfoo]] | | 18:00 [[Pythonfoo|Pythonfoo]] | ||
|- | |||
| Fr. | |||
| 02. Nov | |||
| 18:00 [[Freitagsfoo 2012-11-02|Freitagsfoo]] | |||
|- | |- | ||
| Mo. | | Mo. |
Revision as of 16:46, 23 September 2012
So. | 23. Sep | 14:00 Bierbrauen (Workshop) |
Mo. | 24. Sep | 20:00 Mateladekochen (Workshop) |
Di. | 25. Sep | 20:00 Plenum |
Mi. | 26. Sep | FSFE Fellowship Meeting |
Do. | 27. Sep | 18:00 Pythonfoo |
Fr. | 28. Sep | 18:00 Freitagsfoo |
Mo. | 01. Okt | 19:00 Apfelmus |
Di. | 02. Okt | 20:00 Plenum |
Do. | 04. Okt | 18:00 Pythonfoo |
Fr. | 05. Okt | 18:00 Freitagsfoo |
Mo. | 08. Okt | 18:00 Freifunktreffen |
Di. | 09. Okt | 20:00 Plenum |
Do. | 11. Okt | 18:00 Pythonfoo |
Fr. | 12. Okt | 18:00 Freitagsfoo |
Di. | 16. Okt | 20:00 Plenum |
Mi. | 17. Okt | 19:00 C++ User Group |
Do. | 18. Okt | 18:00 Pythonfoo |
Fr. | 19. Okt | 18:00 Freitagsfoo |
Di. | 23. Okt | 20:00 Plenum |
Do. | 25. Okt | 18:00 Pythonfoo |
Fr. | 26. Okt | 18:00 Freitagsfoo |
20:00 Windows 8 Vortrag (Talk) | ||
Di. | 30. Okt | 20:00 Plenum |
Do. | 01. Nov | 18:00 Pythonfoo |
Fr. | 02. Nov | 18:00 Freitagsfoo |
Mo. | 05. Nov | 19:00 Apfelmus |
Di. | 06. Nov | 20:00 Plenum |
Do. | 08. Nov | 18:00 Pythonfoo |
Mo. | 12. Nov | 18:00 Freifunktreffen |
Di. | 13. Nov | 20:00 Plenum |
Do. | 15. Nov | 18:00 Pythonfoo |
Di. | 20. Nov | 20:00 Plenum |
Mi. | 21. Nov | 19:00 C++ User Group |
Do. | 22. Nov | 18:00 Pythonfoo |
Di. | 27. Nov | 20:00 Plenum |